Menu główne:
Profil Zawodnika | Adrian Krawczyk |
w klubie UKS Korona | 2013 |
trenerzy: | Swietłana Kosenchuk 2015- |
Maciej Woskresiński 2012-2015 | |
W 2017 w Kadrze Narodowej Młodzików |
Osiągnięcia 2017 | ||
10-12.11.2017 | Grand Prix Młodzików Warszawa | 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) w kat.U15 2 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 |
3-5.11.2017 | Grand Prix Juniorów Młodszych Suchedniów | 2 miejsce w grze podwójnej (z B.Grochowski) w kat.U17 |
14-15.10.2017 | Grand Prix Gold Młodzików Lubin | 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) w kat.U15 |
21-23.09.2017 | VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2017 Imielin | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) w kat.U15 |
16.09.2017 | Milenium Open U15, U13 Legionowo | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) w kat.U15 |
12-14.05.2007 | Mistrzostwa Polski Młodzików Suwalki | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 |
29.04.2017 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Suchedniów | 1 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Podborska) |
22.04.2017 | Ogólnopolski Turniej Młodzików ABRM Warszawa | 1 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) 1 miejsce w grze podwójnej (z A. Bibik) |
25-26.03.2017 | Ogólnopolski Turniej Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych Miastko | 1 miejsce w grze pojedynczej (U15) 1 miejsce w grze mieszanej (z W.Niklas) |
14-15.01.2017 | Ogólnopolski Turniej Młodzików ABRM Warszawa | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 |
Osiągnięcia 2016 | ||
Uzyskanie III klasy sportowej | ||
16-17.12.2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Białystok | 3 miejsce UKS Korona Pabianice (z A.Gwiazdowski, N.Hemer, K.Okrojek) |
19-20.11.2016 | Ogólnopolski Turniej Badmintona "Puchar Kujaw" Solec Kujawski | 2 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) |
14-16.10.2016 | XVI Mazovia Junior Cup 2016 | 2 miejsce w grze pojedynczej w kat.U15 3 miejsce w grze mieszanej (z A.Radziszewska) kat.U15 |
1-2.10.2016 | Grand Prix Gold Lubin | 3 miejsce w grze mieszanej (z D.Chojnacką) |
20-22.05.2016 | Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Kobierzyce | 3 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) |
6-8.05.2016 | Grand Prix Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych Bieruń | 1 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) |
29.04-1.05.2016 | Flora Cup Niemcy Elmshorn | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat.U13 1 miejsce w grze podwójnej (z Sz.Ślepeckim) w kat.U13 1 miejsce w grze mieszanej (Z A.Kosenchuk) w kat. U13 |
24.04.2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Piotrków Tryb. | 2 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) 3 miejsce w grze pojedynczej |
2.04.2016 | Ogólnopolski Turniej Badmintona Młodzików Młodszych, ABRM Warszawa | 1 miejsce w grze pojedynczej 1 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) |
12-13.03.2016 | Ogólnopolski Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Miasta Imielin | 1 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy U13) |
6.02.2016 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Suchedniowie | 1 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy U13) 1 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) |
16.01.2016 | Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych - Suchedniów | 2 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy) 1 miejsce w grze mieszanej (z A. Kosenchuk) |
8-10.01.2016 | Grand Prix Polski Młodzików Młodszych "Pogodne Suwałki" | 3 miejsce w grze podwójnej (kat.młodzik młodszy z A.Niczyporukiem) |
Osiągnięcia 2015 | ||
28.11.2015 | Ogólnopolski Turniej Badmintona o Puchar Starosty Bieruńsko – Lędzińskiego „SBL” Cup | 2 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy U13) 3 miejsce w grze podwójnej (z A.Niczyporukiem) |
21.11.2015 | Ogólnopolski Turniej Badmintona w Suchedniowie | 2 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy U13) 1 miejsce w grze mieszanej(z A.Kosenchuk) |
14.11.2015 | Ogólnopolski Turniej organizowany przez Akademię Badmintona Roberta Mateusiaka | 2 miejsce w grze pojedynczej (kat. młodzik młodszy U13) 1 miejsce w grze podwójnej (z M.Danielakiem) |
23-25.10.2015 | XV Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Badmintonie Warszawa Mazovia Cup | 1 miejsce w grze mieszanej (z A.Kosenchuk kat.młodzik młodszy U13) |
17.10 | Ogólnopolski Turniej "Memoriał Cioska i Kutwina" Suchedniów | 1 miejsce w grze pojedynczej 1 miejsce w grze podwójnej |
10.10 | Festiwal Badmintona Suchedniów | 1 miejsce w grze pojedynczej |
25-27.09 | Grand Prix Polski "Puchar Gór Świętokrzyskich" Suchedniów | 2 miejsce w grze podwójnej |
30.05 | Międzynarodowy Turniej Badmintona Suchedniów | 2 miejsce w grze pojedynczej U13 1 miejsce w grze podwójnej |
22-24.05 | Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Głubczyce | Udział w grze pojedynczej Pierwsza 16tka (9-16) w grze mieszanej |
10.05 | Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzików Młodszych Suchedniów | 3 miejsce w grze pojedynczej |
25.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Młodszych Suchedniów | 2 miejsce w grze podwójnej |
11.04 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Suchedniów | |
14.03 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Poczesna | 3 miejsce w grze pojedynczej |
7.03 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Słupca | |
14.02 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Suchedniów | 2 miejsce w grze pojedynczej 1 miejsce w grze mieszanej |
25.01 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Solec Kujawski | |
Osiągnięcia 2014 | ||
28-30.11 | XI Warszawski Festiwal Badmintona | |
24-26.11 | XIV Mazovia Junior Cup - Płońsk | |
8.11 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Lubliniec | 3 miejsce w grze mieszanej |
11.10 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Pszczyna | 3 miejsce w grze pojedynczej |
23-25.05 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Głubczyce | udział w turnieju |
31.03 | Międzynarodowy Jurajski Turniej Grand Prix Poraj | |
30.03 | Jurajski Turniej Grand Prix Częstochowa | 3 miejsce w grze pojedynczej |
1-2.03 | Warsaw Open - Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych | |
16.02 | Otwarty Turniej U13 Pszczyna | |
Turnieje niepunktowane w PZBAD | ||
6.12.2017 | Igrzyska Młodzieży - Mistrzostwa Wojewódzkie Pabianice | 1 miejsce w reprezentacji SP 2 |
10.06.2017 | VI Festiwal Badmintona Pabianice | 1 miejsce w grze pojedynczej w katU15 3 miejsce w grze pojedynczej dorosłych |
27.05.2017 | VI Medyczny Turniej Badmintona Łódz | 1 miejsce w kat. U15 |
9.04.2016 | V Medyczny Puchar Badmintona | 1 miejsce w kat. U15 |
6.12.2015 | II Turniej Rodzinny "Rodzina na medal" | 3 miejsce w kat U12 (z K.Krawczyk) |
22.07.2015 | Turniej Badmintona na Obozie Sportowym Akademii Roberta Mateusiaka | 1 miejsce w grze pojedynczej |
13.06.2015 | Międzynarodowy Turniej Badmintona XXXVIII Dni Pabianic | 1 miejsce w grze pojedynczej U13 |
1.06.2015 | Children's Day Suchedniów | 2 miejsce w grze pojedynczej U13 1 miejsce w grze podwójnej U13 |
28.03.2015 | Międzynarodowy Turniej Badmintona Pabianice | 2 miejsce w grze pojedynczej U13 3 miejsce w grze mieszanej U13 |
15.06.2014 | II Międzynarodowy Festiwal Badmintona Pabianice | 1 miejsce w grze pojedynczej U9 |
19.01.2014 | I Rodzinny Turniej Badmintona "Rodzina na medal" Pabianice SP3 | 1 miejsce w grze pojedynczej w kat.Szkół Podstawowych 2 miejsce w grze podwójnej (z Tomaszem Krawczykiem) |
2014 | III Medyczny Puchar Badmintona Łódź | 1 miejsce w grze pojedynczej |
6.10.2013 | I Turniej Badmintona dla nauczycieli i uczniów Pabianice Hala Powiatowa | 2 miejsce w grze pojedynczej w kat. U 9 |
9.06.2013 | I Międzynarodowy Festiwal Badmintona Pabianice Hala Powiatowa | 2 miejsce w grze pojedynczej w kat. U 9 |
13.04.2013 | Ogólnopolski Turniej Badmintona Pabianice SP3 | 1 miejsce w grze pojedynczej w kat. U11 |
28-30.03 | I Międzynarodowy Jurajski Turniej Grand Prix w Badmintonie Częstochowa | 3 miejsce w grze pojedynczej w kat. żaków |
19.03.2013 | XX Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Badmintonie "Lobit 2013" | 1 miejsce w grze pojedynczej w kat. U11 |
17.03.2012 | Międzyszkolny Turniej Badmintona szkół podstawowych | 3 miejsce w grze pojedynczej |