6-8.01.2017 Grand Prix Gold Junior Młodszy i Młodzik Młodszy - badminton UKS Korona Pabianice

Idź do spisu treści

Menu główne:

6-8.01.2017 Grand Prix Gold Junior Młodszy i Młodzik Młodszy

Turnieje > 2017
Przez 3 dni najlepsi w Polsce w kategoriach U13(młodzik młodszy) i U17(junior młodszy) grali w Przemyślu w turnieju z cyklu Grand Prix Gold.

Więcej o systemie rozgrywek i grupach można przeczytać w relacji z Grand Prix Gold młodzików.

Nasz klub reprezentowali :
Artur Gwiazdowski i Natan Hemer - juniorzy młodsi oraz
Nikola Nowińska - młodzik młodszy.

Artur i Natan byli zakwalifikowani w grach singlowych do grupy B, w grze deblowej do grupy A.

Nikola startowała w grupie B w grze pojedynczej i w grze podwójnej w parze z Gabrielą
Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa).

W grach pojedynczych wszyscy nasi zawodnicy zakończyli gry w grupach na 1 miejscu.
Zwycięzcy grup grali w nowej grupie, która miała wyłonić najlepszego gracza.

Nikola zajęła 4 miejsce. W grze deblowej rezem z Gabrielą zajęły 3 miejsce w grupie i ostatecznie 5 w turnieju dla grupy B. W finałach grupy B chłopców Artur zajął 2, a Natan 4 miejsce.

W grze deblowej niewiele zabrakło naszym zawodnikom, żeby powalczyć o złoto.
Po 3 setowym pojedynku ulegli parze M.Matysiak/N.Gabrysiak.