Nagroda dla Adriana - badminton UKS Korona Pabianice

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nagroda dla Adriana

Turnieje > 2017
Pięcioro uczniów z Pabianic otrzymało stypendium za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017. 
Taką decyzję podjęła jednomyślnie rada miejska.
W dziedzinie sportu nagrodę otrzymał: Adrian Krawczyk.

13.10.2017
Miło nam zakomunikować, że po raz kolejny Nagrodę Rady Miejskiej w Pabianicach dla Najzdolniejszych Uczniów otrzymał zawodnik Adrian Krawczyk. Do nagrody został zgłoszony przez dyrekcję szkoły. Znalazł się wśród pięciu nagrodzonych i otrzymał nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie sportu (za sezon 2016/2017).

Adrian jest czołowym zawodnikiem klubu, z powodzeniem startuje w wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, to nasz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. W UKS Korona Pabianice trenuje od czterech lat, ma na swoim koncie liczne zwycięstwa.
Jest członkiem Kadry Narodowej Młodzików (U-15) - Polskiego Związku Badmintona.
 
Nagroda jest jednorazowa, a jej wysokość zależy od decyzji radnych

Nagroda przyznawana jest za ponadprzeciętne osiągnięcia w nauce, sporcie oraz kulturze i sztuce w roku szkolnym poprzedzającym złożenie wniosku. Mogą ją otrzymać uczniowie publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz gimnazjów na wniosek dyrektorów szkół, placówek kulturalnych i sportowych, stowarzyszeń i organizacji społecznych. Kryterium oceny są wyniki osiągnięte w konkursach wiedzy, szczególne osiągnięcia ucznia w dziedzinie kultury i sztuki lub sportu, średnia ocen w klasyfikacji rocznej, roczna ocena zachowania, zaangażowanie ucznia w życie szkoły lub innych organizacji społeczno-kulturalnych oraz aktywność społeczna i wolontariat.

autor Kasiak
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego